Massaažid

Massaažide tutvustus

Klassikaline massaaž – Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

On-site massaaž – Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada lihaspingeid ning parandada verevarustust ja keskendumisvõimet.

Lümfimassaaž – Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

Meemassaaž – Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvakattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.

Laavakivi massaaž – Teostatakse kuumade kividega ja kasutatakse erilisi õlisegusid. Arvatakse, et selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi mõjutamine energeetilisel tasemel. Tšakra Stone massaaž laeb energiaga, pärast seanssi tunnete tulvavat eluenergiat.

Tselluliidimassaaž – Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vaja läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil.

Body wrapping– Keha kreemitatakse kokku spetsiaalse kaneelikreemiga ja mässitakse tugevalt termokilesse. Kreem kuumutab rasva ja aitab seda muuta vedelamaks, et vesi saaks paremini jääkaineid kehast välja viia.

Eternal gold näomassaaž – Spetsiaalsed massaaži võtted enneaegse vananemise ja kortsude vastu. Niisutab ja toidab nahka täiesti uut moodi. (Vajadusel saab juurde kasutada ultraheili puhastust).

Aroomimassaaž – On eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž, mis sobib lõõgastumiseks. Sujuvad, silitavad ja venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda. Massaaži eesmärgiks on kogu keha ja vaimu tasakaalustamine.

Hawai rütmiline massaaž– Idamaisete õlidega lõõgastav ja rahustav massaaž.

Kupumassaaž – Massaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet.. Sobilik külmetushaiguste, lihaspingete ja tselluliidi raviks.

Šokolaadimassaaž – Mõnus šokolaadi lõhn aitab lõõgastuda ning vähendada stressi. Niisutab ja toidab nahka. Samuti aitab vähendada magusaisu. Hellitus oma kehale ja vaimule.

Jalalaba massaaž – Nagu teada, avaldab jalalabade massaaž stimuleerivat toimet kogu kehale. Reflektoorsete punktide abil on võimalik tugevdada organismi ja ravida stressi ning unetust.

ICM ehk India pea – Massaaži saab nautida õliga või õlita. ICM paneb energiad liikuma ja aitab kaasa juuste kasvule. Samuti aitab vähendada pingeid ja peavalusid.

Rindade tõstmine – Uudne ja efektiivne hooldus rindade korrigeerimiseks. Aitab rindu tõsta ja neid lähendada, mille tagajärjel tunduvad need suuremad. Eriti vajalik on hooldus peale imetamist, et taastada või parandada rindade seisundit.

Tuharate tõstmine – Lihtne ja valutu protseduur, mille abil tugevdatakse naha seisundit. Mille tulemuseks on pringim ja tervem efekt.